Korona virusas COVID-19

Sveiki, dėl susiklosčiusios situacijos, kurios metu dėl koronaviruso (COVID-19) yra paskelbta ekstremali situacija ir sugriežtintos saugumo bei patikros priemonės, ir paskelbus Tiek Lenkijos Respublikos, Tiek Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimų, kad nuo 2020.03.15 dėl visiškos sienų uždarymo su kaimyninėmis šalimis “EuroTranzit ” laikinai sustabdome važiavimus į užsienį.
Kelionės nebus vykdomos nuo šiandien iš Lietuvos iki tol kol galios draudimas. Pasikeitus situacijai informuosime.
Atsiprašome už nepatogumus.
EuroTranzit komanda.

Įdomybės apie Vokietiją: ar žinojai, kad…

Vokietija – septinta pagal dažniausiai lankomas valstybes visame pasaulyje. Akivaizdu, kad ši, abu pasaulinius karus pradėjusi valstybė, traukia turistus, kurie nori išgerti skanaus alaus, suvalgyti skanaus maisto ir aplankyti daugybę muziejų, kurie džiugina maža kaina arba yra visiškai nemokami.

Iš Vokietijos į Lietuvą skrydžiai vykdomi labai dažnai, juolab, siuntų pervežėjai reisuoja kiekvieną dieną, kad galėtų pervežti daiktus, kurie palaiko artimus santykius su skirtingose šalyse gyvenančiais tautiečiais.

Norėdami paskatinti aplankyti šią nuostabią šalį – pateikiame kelis įdomius faktus, kurie turėtų dar labiau padidinti susidomėjimą šia šalimi.

 • Vokietija gali pasigirti gaminanti ir tiekianti daugiau nei 5 000 skirtingų alaus rūšių. Jeigu iki šiol galvojote, kad Lietuva alaus sostinė – pagalvokite dar kartą, kadangi Vokietija šiuo klausimu labai mus lenkia.
 • Mėgstate kramtomą gumą? Tokiu atveju turite dėkoti Vokietijai, kadangi joje augęs mokslininkas Hansas Rigelis būtent ir išrado kramtomosios gumos prototipą, kuriuo mėgaujamės dabar.
 • Galima drąsiai sakyti, kad turistai Vokietijoje yra labai mylimi. Ir puiku, kadangi turistai kelia ekonomiką. Jeigu išsitrauksite žemėlapį ir pradėsite ieškoti konkretaus objekto – tuoj prie jūsų pristatys vokietis, kuris ne tik padės surasti reikalingą objektą, paaiškins kaip jį pasiekti, tačiau gali net ir pavežti. Būkite drąsus, vokiečiai tikrai labai draugiški žmonės ir šis gestas neturėtų jūsų išgąsdinti.
 • Vokietija yra šalis, kuri išleidžia daugiausia knygų visame pasaulyje. Vieną karta per metus vyksta didelė knygų mugė, kuri traukia turistus iš viso pasaulio.
 • Turbūt ne kartą teko girdėti labai daug įdomiausių faktų apie kanclerę A. Merkel. Tai – labai stipri ir įtakinga moteris. Šiuo metu fiksuojama, kad tai antra pagal svarbumą politikė visame pasaulyje po JAV prezidento. Jeigu norite bent akies krašteliu pasižiūrėti į tokį garbų žmogų – keliaukite į Vokietiją.
 • Berlyne yra 175 muziejai ir kiekvienais metais skaičius vis labiau auga.
 • Jeigu mėgstate operą, tokiu atveju taip pat būtina keliauti į Berlyną. Net trys dideli operos teatrai talpina beveik 50 00 žmonių. Geriausia bilietus pirkti internetu, kadangi dažniausiai čia rodomi labai garsūs ir pripažinti vaidinimai. Tai reiškia, kad ir vietos labai greitai ištirpsta. Pirkdami internetu galite būti tikras, kad pavyks pasigrožėti ne tik pačiu baletu, tačiau ir nuostabios architektūros pastatais.
 • Berlynas turi apie 1 700 tiltų. Daug? Tikrai taip, kadangi Venecijos skaičius ne ką didesnis.
 • Berlynas taip pat yra vienas didžiausių Europos miestų. Jeigu norite pajusti didybę – apsilankykite čia.
 • Šalis labai draugiška gyvūnams, ypač šunims. Dažnai galite pamatyti gatvėje vaikštančius šuniukus. Tačiau tai nereiškia, kad jie nėra prižiūrimi. Gali būti, kad netoli yra maitinimo vietos, kurios atviros visiem šuniukams. Tuo pačiu ir vokiečiai labai mielai aukoja keturkojams.
 • Berlynas yra kosmopolitinis miestas, kuriame gyvena beveik 200 skirtingų tautybių žmonės. Jeigu norite pasijusti pasaulio dalimi – aplankykite Berlyną.
 • Nors oficiali šalies kalba yra vokiečių, tačiau anglakalbių taip pat labai daug. Jeigu turistaujate – nesunkiai rasite kas jums padės ir su jumis susikalbės. Net ir tokiu atveju, jeigu apsistojote mažesniame miestelyje.
 • Vokietija gali pasigirti turinti daugiau nei 1 500 skirtingų dešrelių rūšių. Panašu, kad prie alus visada bus ir kuo užsikąsti.
 • Turbūt nežinojote, tačiau visame pasaulyje puikiai žinomas gėrimas Fanta yra sukurtas būtent Vokietijoje!
 • Pats ilgiausias vokiečių kalbos žodis – Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft. Jo vertimas – Dunojaus garlaivio prekybos elektros pagrindinių variklių įrenginių statybos asociacija. Ar gebate ištarti?

Kiekviena šalis yra unikali, tačiau Vokietija tikrai labai išsiskiria savo kultūra bei mentalitetu. Tai – maloni šalis, tad apsilankysite čia ir džiaukitės vietinių svetingumu.